Aktivity

Andílci pozvali prvňáčky na tělocvik

V pátek 20.4. třeťáci společně s prvňáky ukončili projektový TÝDEN ZDRAVÍ tělocvikem.

Po velké přestávce se všichni malí sportovci sešli na hřišti za malou školou. Sluníčko krásně svítilo a tak nám nic nebránilo k tomu se trochu protáhnout. Bohužel se ale do naší skupiny  dostal nějaký bacilek, který nás všechny rozběhal. Přestože se mu andělské dvojice snažily vyhnout, některé nakazil a tak musel Andílek svého prvňáčka dopravit „do nemocnice“. „V nemocnici“ na něj ale čekal pan doktor, který všechny zase rychle uzdravil. Po tomto rozběhání jsme si protáhli pořádně všechny svaly, protože nás čekaly soutěže v týmech. Nejprve jsme si roztrénovali svůj postřeh a rychlost. Třeťáci seznámili své mladší kamarády s pravidly červený-bílý a paní učitelka se už mohla dát do vyprávění pohádky. Po této hře následovala „virová válka“. Tuto soutěž na naší škole každý zná, ale pro dnešní den se pucky proměnily ve viry. Tyto pucky byly potřeba přemístit co nejrychleji ze svého území na území soupeře a zbavit se tak virové nákazy. Nakonec jsme se rozdělili do 4 skupin, které mezi sebou soutěžily v běhu přes různé překážky.SAVE_20180420_141047

Všichni si zaslouží obrovskou andělskou pochvalu za nasazení, bojovnost a snahu. Fotky z dnešního dne naleznete ve fotogalerii.

Skip to content