Aktivity

Novinářský kalamář 2018

Ve čtvrtek 16. 4. se naše smíšené družstvo chlapců a dívek z 5. -7. třídy  zúčastnilo regionálního kola házenkářského turnaje Novinářský kalamář v Olomouci. Ve třech zápasech bojovali proti družstvu Základní školy z Přerova a proti házenkářům z Olomouce – ZŠ Holečkova a ZŠ Nedvědova.

Výškový rozdíl mezi našimi hráči a hráči zbývajících týmů byl úsměvný, až se zdálo, jestli ostatní týmy splnili přihlašovací věková kritéria. Tento turnaj byl pro žáky a žákyně 5.-7. třídy. Rozlosované zápasy jsme bohužel prohráli, nelze však upřít našemu týmu bojovnost, odvahu a zarputilost čelit těmto týmům. Nejlepším střelcem se stal Vojtěch Nakládal z 5. třídy, který vstřelil celkem 11 branek. Poděkování patří všem vybraným žáků, především i těm, kteří závodně házenou nehrají.

Složení týmu: Nakládal Vojtěch, Šťastný Lukáš, Hynek Stanislav, Kouřilová Barbora, Lachnit Adam, Tománek Jiří, Seryn Petr, Kalabisová Leona, Pisano Renato, Hapalák Roman

D C A

 

 

Skip to content