Aktivity

Noc kostelů

V pátek 24. května jsme měli možnost navštívit náš senický kostel v rámci akce Noc kostelů. Již několik roků se rádi  zúčastňujeme, protože vždy nás čeká zajímavý program. Letos byl v duchu písniček, hudby, krásných tónů. I my, prvňáčci, jsme luštili křížovku, kdy tajenkou byl „houslový klíč“, který nám program odemkl. V kostele jsme měli možnost prohlédnout si zblízka nádherné varhany i s jejich zákulisím, prohlédnout si krásu malby, obrazů, vyzkoušet si ozvěnu a na závěr jsme si zahráli na kelímky. Moc děkujeme paní Dominice D., Vendule K., Dominičce a Elišce za to, že se nám hodinku věnovaly a program pro nás připravily. Navíc si každý do školy odnášel vymodelovaný houslový klíč jako památku na tento den.

Děkujeme.

DSC01018x – kopie DSC01019x – kopieDSC01031xDSC01026n – kopieDSC01029x – kopieDSC01021x – kopie DSC01032x – kopie

Skip to content