Aktuálně ze školní družiny

Kreativní tvoření v ŠD

 

V úterý 26. 10. 2021 se děti III. oddělení ŠD účastnily projektového odpoledne zaměřeného na kreativní tvorbu s podzimní tématikou. Pod vedením paní Veroniky Dlabalové vytvořily velmi pěkné dekorace. Přestože pracovní postup skýtal spoustu úskalí, děti se do práce vrhly s nadšením a velkou chutí. Krásné podzimní dekorace, které se zrodily pod jejich šikovnýma ručkama, jim udělaly velkou radost!!! Určitě potěší také rodiče, prarodiče a zcela jistě nádherně vyzdobí domovy a dětské pokojíčky.

Sami se podívejte, jak se dětem dařilo.

 

 

 

Natírání dřevěného podkladu . . .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Broušení podkladu . . .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přitloukání hřebíčků . . .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proplétání bavlnky a zdobení . . .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Malí umělci a hotová dílka . . .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content