Aktivity

Jan Lakomý postupuje do celostátního kola soutěže Mladý chemik

V úterý 7. února proběhlo na Střední škole logistiky a chemie v Olomouci 3. kolo soutěže Mladý chemik. Soutěž Mladý chemik je zaměřena na celorepublikovou propagaci chemie na základních školách. Žáci v rámci soutěže musí prokázat patřičné vědomosti z chemie a praktickou zručnost v laboratorním cvičení. Moc jsme drželi palce našemu favoritovi, Janu Lakomému z 9. třídy, který se do tohoto regionálního finále celostátní soutěže probojoval. A Honza nás nezklamal. Předběhl své soupeře z předchozích kol a získal první místo!!
Tímto postupuje do celostátního kola této soutěže a bude reprezentovat Olomoucký kraj v červnu v Pardubicích.
Děkujeme paní učitelce Věře Grossmannové za obětavou přípravu a doprovod žáka na soutěži. Honzovi blahopřejeme a držíme palce!!

1

Skip to content