Aktivity

Hurá, zdravíme Vás z Relaxy!

Dobrý den všem, kdo čtete tyto stránky.

Je úterý 17. května a my Vám posíláme brzké pozdravy z našeho týdenního pobytu v přírodě. Včera usedlo do autobusů 67 děvčat a kluků z naší školy, aby jeli zachránit svět. Dojeli jsme v pohodě a bezpečně.

Oběd byl výborný – přírodní plátek s rýží všem moc chutnal. Také odpolední poznávací programy jsme zvládli na výbornou. Ať už poznávací hry, horolezeckou stěnu či střelbu z luku. Lanových a lezeckých aktivit je tady víc než dost, takže se máme na co těšit. Po vydatném, sportovně a pohybově naplněném odpoledni, jsme si zasloužili dobrou večeři.

Co se nám zatím moc nedaří, je počasí. To je ne májové, ale aprílové. Zažili jsme snad všechno. Přes vítr, déšť, krupky, vítr, zataženo, jasno i slunečno. Zjistili jsme, že nejsme z cukru a že zvládáme běhat i mezi kapkami deště.

Večer a noc proběhla v klidu a už teď je slyšet z některých pokojů dětské hlásky. To se netrpěliví účastníci Archy Noemovy probouzí do nového dne.

Co nám přinese? Bude – li dobrý signál, podáme čerstvé zprávy večer nebo ráno.

Myslete na nás, my na Vás taky myslíme.

Vaše děti a paní učitelky

– zkusíme plnit i fotogalerii, buďte k nám shovívaví a trpěliví

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content