Aktivity

Hurá do Ostravy!!!

Naše škola se přihlásila do žákovského florbalového turnaje pro žáky od 5. do 7. třídy s datem narození po roce 2003. Během ledna a února proběhl v rámci tělocviku výběr těch nejlepších, kteří se začátkem 8. března zúčastnili turnaje v Lutíně. Soupiska našeho družstva byla následující: Hapalák Roman, Tománek Jiří, Navrátil Dominik, Elsner Jan, Coufal Michal, Duchoň Jan, Kočí Michal, Mikulka Lukáš

Hrací systém turnaje probíhal systémem „každý s každým“, a to 2 x 10 minut. Turnaje se zúčastnil domácí tým z Lutína, družstvo z Hněvotína a naši reprezentanti školy. První dvě družstva se mohli těšit na Velké finále do Ostravy, které se bude konat 20. dubna. Jednoznačným vítězem se stalo družstvo z Lutína, které porazilo oba soupeře. O druhé postupové místo rozhodoval vzájemný zápas mezi Senicí na Hané a Hněvotínem. Utkání to nebylo jednoznačné, rozhodovaly maličkosti a především střelecká forma Dominika Navrátila, který byl nejlepším střelcem našeho týmu. Nad Hněvotínem jsme nakonec zvítězili 8:6. Celkem se do tohoto turnaje přihlášeno 165 škol. Jen ti nejlepší mohou jet do Ostravy – mezi ně patříme i my! Průběžné výsledky, nasazení škol, videa ze zápasů lze sledovat na stránkách: https://hockey.polar.cz/

WP_20170308_08_26_28_Rich

WP_20170308_08_26_22_Rich

Skip to content