Aktivity

Hola, hola, škola volá…, aneb vítejte ve školním roce 2014/2015

V pondělí ráno dne 1. září 2014 se v kinosále kulturního domu v Senici na Hané sešli školáci od první do deváté třídy, aby se po dvouměsíčním odpočívání opět vrhli do školní práce. Nejvíce se asi těšili prvňáčci, kterých letos v senické škole usedne do lavic 19. V zelenkavých tričkách, s očekáváním, co je bude čekat, se představili společnou básničkou.  Jejich nejstarší spolužáci, žáci deváté třídy, je dekorovali stužkou, ve třídě na ně čekala hromádka sešitů, učebnic i drobných dárečků.

Po zdravici a přání našich milých  hostů a nezbytných informacích, které se týkaly úterního dne, se prvňáčci za doprovodu svých rodičů, vydali do první třídy v Zákostelí, která se stane jejich druhým domovem.

Moc jim přejeme, ať je škola baví, ať se jim splní jejich představy o škole, ať si zde najdou kamarády a ať jim vydrží úsměv. Všichni jim budeme moc pomáhat a držet palečky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content