Aktivity

Fotbálek v Haňovicích

Ve středu se 23 malých fotbalových sportovců a jejich roztleskávačů ze senické školičky vydalo do Haňovic, aby zde na novém hřišti sehrálo utkání s fotbalisty z Choliny, Vilémova a Haňovic.

Sluníčko sice pálilo ze všech sil, ale díky větru, stínu stromů, vynikajícím fotbalovým výkonům  a úžasné podpory našich roztleskávaček jsme vše zvládli tak dobře, že jsme si domů přivezli diplom za druhé místo!

Celé dopoledne se neslo v přátelském duchu. Na hřišti i mimo něj vládla ta správná nálada, pan rozhodčí nemusel potrestat žádný faul a nakonec bylo vlastně všem jedno, kolikátí skončili. Zvítězili totiž úplně všichni!

Velká pochvala patří Ondrovi G., Zdendovi H., Štěpovi K., Denisovi K., Patrikovi P., Davidovi V., Vojtovi S., Dádovi Č., Erikovi Ž., Majdě N., Zuzce P., Štěpovi B., Dádovi T., Matějovi M., Aničce V., Ádě R., Káje T., Marťovi H., Barče D., Natce R., Kice V, Denise S., Natce Š. 

Skip to content