Aktivity

Florbalový turnaj mezi 4. až 7. třídou

Minulý týden proběhl mezí sportovci ze 4., 5., 6. a 7. třídy ve sportovním duchu. Odehráli vzájemně mezi sebou zápasy se společným jmenovatelem –   florbal.  Toto zápolení má na naší škole již několikaletou tradici. Paní učitelka Neckářová je nejen hlavní organizátorkou, ale zároveň, kromě žáků ze 4. třídy, také trenérkou, masérkou, managerem i rozhodčím. Patří jí velký dík i uznání.

A kdo se stal vítězem letošního ročníku? Všechny zápasy byly odehrány dle pravidel fair play, s úsměvem na rtu, správným a poctivým sportovním nasazením a s radostí z pohybu. Poslední písknutí rozhodčího znamenalo vítězství pro všechny zúčastněné týmy, bez ohledu na věk či pohlaví. 

Poděkování zaslouží také slušné a obětavé publikum. Kamarádi a sport se přece musí podporovat a to pořádně hlasitě!

Sportu zdar a florbalu zvláště!

Skip to content