Expedice KEČEPOK – 16.6.

Náš projektový týden „Ostrov přátelství“ dnes pokračoval další expedicí, tentokrát s názvem Kečepok.

Po zpěvavém raníčku, který si děti připravily a rekapitulací pondělního dne v podobě první expedice ÍLOKO jsme se vydali vstříc dalšímu dobrodružství, které začalo vyplňováním Deníků a Mysliveckých listů plných zvídavých otázek ze světa zvířat.

Kolem poledne jsme dorazili do ZOO na Svatém Kopečku. Nejdříve jsme se pořádně posilnili. Ochutnali jsme dobroty od maminek a ze školní jídelny a potom se plni očekávání vydali za zvířátky.

Nejvíce nás zajímal klokan rudý, kterého sponzorujeme již několikátým rokem. Pozdravili jsme samozřejmě také ostatní zvířecí kamarády a zjistili zajímavosti ze zvířecí říše.

Před odjezdem domů jsme si užili spoustu zábavy v lanovém centru Lanáček a ochutnali, jaké palačinky či zmrzlinu umí připravit v ZOO na Svatém Kopečku.

Naše výpravy ještě ale zdaleka nekončí…….