Aktivity

Děti z 1. – 5. třídy běží štafetu v Olomouci

Dne 3.5.2016 se v Olomouci konal Štafetový běh 2016, který pořádal Český atletický svaz. Protože se nebojíme a někdy i rádi sportujeme, rozhodli jsme se této akce zúčastnit.

Šestnáct dětí utvořilo dvě osmičlenné  štafety dle ročníku narození, nasedlo do vlaku a sportovně naladěni se vydaly směr Olomouc, kde poměřily síly s dalšími jedenácti školami Olomouckého kraje. Konkurence, jak děti samy poznaly, byla opravdu veliká a současně také zjistily, že není sprint jako sprint a stále je co zlepšovat.

Přesto si všichni závodníci zaslouží velkou pochvalu a poděkování za poctivý a urputný štafetový běh, který nám sice nepřinesl medailové umístění, ale prověřil naše sportovní dovednosti a sportovního ducha.

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!        Však počkejte za rok…….  

Skip to content