Aktivity

Den plný her

Středa 21. června byla nejenom dnem letního slunovratu, ale v naší malé školičce také dnem, kdy se se svými mladšími kamarády loučili čtvrťáci. Ti si v Zákostelí prožili své čtyři roky a po prázdninách je čeká pátá třída ve škole na Žižkově. Přichystali si devět stanovišť, na kterých si jejich kamarádi vyzkoušeli obratnost, mrštnost, rovnováhu, spolupráci. Do her se zapojila i celá  mateřská škola, pro kterou již mnoho roků vždy nějaký zajímavý den připravujeme. Hřiště a školní dvůr se hemžily skotačivou.drobotinou. Horký den si všichni krásně užili, odměnou jim byla medaile s devíti obrázky za splněné úkoly.

Čtvrťáci zaslouží velikou pochvalu za perfektně připravená stanoviště, třeťáci za úžasně zvládnutou funkci vodičů skupinek dětí z mateřinky a ostatní děti za milé vystupování, kamarádský přístup a chování.

Na tento příjemně prožitý den budou jistě všichni dlouho vzpomínat a fotečky ve fotogalerii jim jejich vzpomínky jen umocní.

Milí čtvrťáčci,

přejeme Vám krásné a na hezké zážitky bohaté prázdniny a v září 2017 šťastný vstup do té naší velké školy.

 Ať se Vám daří a na malou školu nezapomínejte.

IMG_9457_postcard OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content