Aktivity

Čtvrťáčci a druháčci si předávají andělská vysvědčení

Je 31.1.2018 dopoledne. Pro někoho obyčejný den, pro všechny školáky však tento den znamená mnohem víc. Mají za sebou první pololetí školního roku. Čeká je  ohodnocení jejich půlroční práce. Naši oranžoví druháčci dostali vysvědčení nejen od své milé paní učitelky, ale také od svých andílků ze čtvrté třídy.

Každý andílek – čtvrťáček si pro svého druháčka připravil Andělské vysvědčení. Krásné bylo také to, že každé z nich bylo naprosto originální, jiného tvaru, barvy či hodnocených „předmětů“. Nechyběly ani veselé barvy, milá slova a samozřejmě spousta jedniček.

Ale ani andílci nepřišli zkrátka. Každý dostal od svého druháčka krásnou záložku se srdíčkem, na kterém bylo napsáno jejich křestní jméno v různých podobách a milé přání do dalšího pololetí. Velkou podobu tohoto krásného srdíčkového ohodnocení zdobí čtvrtou třídu.

Milí druháčci, milí čtvrťáčci – andělská správná parto,

do druhého pololetí vám všem přejeme hlavně zdraví, spoustu sluníčka a splněných cílů a přání.

Vaše paní učitelky Monika a Jana

Skip to content