Aktivity

Čtenářský klub na návštěvě v místní knihovně

Už bylo zase pondělí a s ním i setkání moc šikovných dětí ze Čtenářského klubu. Tentokrát jsme se vydali navštívit místní knihovnu. Tam na nás kromě spousty krásných knížek čekala také milá paní knihovnice – paní Ivanka Alexová.

Měli jsme možnost nahlédnout do knih nejrůznějších žánrů, přivonět nejen ke knížkám nejnovějším, ale také zjistit, jak voní knížky staré několik desítek let, prolistovat a trošku se i začíst do knih podle chuti každého z nás a v neposlední řadě vyzpovídat paní knihovnici. Děti si pro ni připravily spoustu zvídavých otázek, na které paní Ivanka ochotně a podrobně odpovídala.

Víc nebudeme prozrazovat, protože všechny výše zmiňované otázky a odpovědi zpracujeme a zveřejníme ve školním časopise. Určitě se máte na co těšit!

Paní Alexové moc děkujeme nejen za čas, který nám věnovala, ale také za ochotu a vstřícnost, které si velmi ceníme! Bylo to příjemně prožité odpoledne. DĚKUJEME!

My už se teď těšíme na další schůzku nad knížkami….

Skip to content