Aktivity

Coca-Cola Cup

V minulém týdnu, 14. dubna, se naši chlapci zúčastnili 2. kola Coca-Cola Cupu. Přes podzimní postupy z kol předešlých se naše škola probojovala mezi „elitu“ městských škol. V Prostějově, kde se toto kolo odehrálo, jsme poměřili síly se školami z Prostějova, Šumperku a Hranic.

Oproti kolům předešlým, jsme se před turnajem museli potýkat s novými problémy – marodkou týmu. Nemoc zabránila v účasti několika žákům základní jedenáctky! Po uvážlivém rozhodování, bylo družstvo doplněno členy novými, kteří ukázali svoji kvalitu a na další ročník s nimi můžeme počítat!

Po odehraném turnaji nebyla nálada tak skvěl á jako před turnajem samotným. Široký výběr žáků z daných škol a nemoc některých našich žáků se v konečném součtu přeci jen projevili! Po úvodní remíze s žáky Hranic jsme v dalších zápasech výsledkově propadli! Bojovnost a nasazení však nelze upřít nikomu. Další nebyly výsledkově tak povedené a i přes veškerou snahu jsme se umístili na 4. místě. S odstupem času však můžeme zhodnotit naši účast ve fotbalovém turnaji Coca-Cola jako velmi zdařilou. Snad navážeme i v dalších letech na podobné úspěchy!

Školu na turnaji reprezentovali:

Elsner Miroslav, Havlíček Václav, Rozsypal Jakub, Pacák František, Škůrek Tomáš, Lakomý Petr, Halíř Přemysl, Říkal Matyáš, Dolák Jiří, Konečný Pavel, Látal Tomáš, Mikulka Radovan, Vymětal Jan, Navrátil Josef, Král Matyas, Grézl Tomáš, Lakomý Jan, Coufal Pavel

Skip to content