Aktivity

Bezpečně a duhově do školního roku 2015/2016

Dva prázdninové měsíce utekly jako voda. O horké paprsky nebyla nouze. 1. září 2015 se otevřel nový školní rok. Žáci 1. stupně ho začali s projektem, který se jmenuje Duhový svět. Vytvořili si smíšené skupinky, ve kterých se potkali žáci druhé až páté třídy, nově k nim přibyli modří prvňáčci. Deset dětských skupinek si vymyslelo název, heslo, zjistilo vše potřebné o sobě. Aby byl nástup do školy plynulý, přátelský, ale hlavně bezpečný, učili se žáci navzájem různé dopravní situace, dopravní značky, ale také si zkoušeli ošetřovat běžné dětské úrazy, spolupracovali, pomáhali si.

Den, prozářený slunečními paprsky, byl príma, veselý, noví prvňáčci se krásně začlenili a moc jim přejeme, aby i další školní dny jim přinášely radost a aby je učení bavilo.

IMG_4990_postcard IMG_5135_postcard

Skip to content