Aktivity

Beseda pro rodiče: Nastavit hranice, nechat nést důsledky

Ve čtvrtek 18. 1. přijalo několik rodičů (a rozhodně jich nebylo málo :)) naše pozvání na malé pozesezení s tematickým povídáním o výchově dětí. Téma Nastavit hranice, nechat nést důsledky si rodiče vybrali v dotazníkovém šetření. Každý z rodičů se tak měl možnost zamyslet nad tím, jaké chce, aby bylo jeho dítě, k čemu se ho snaží přivést, popřemýšlet, zda používá ve výchově spíše tresty, nebo nechává dítě nést důsledky za chování, které překračuje stanovené hranice, zamyslet se nad šíří svobody, kterou svému dítěti dává i nad hranicemi, které mají v rodině stanoveny.

Děkujeme rodičům za jejich zájem a za příjemnou atmosféru, kterou v průběhu semináře vytvořili. Budeme se těšit na některé z dalších setkání.

IMG_0496 IMG_0497

 

Skip to content