Aktivity

Andělské odpoledne a spaní ve škole 2. a 4. třídy

Ve čtvrtek v 17.00 hod se malá školička neukládala k odpočinku po celém dni, ale rozezněla se andělským smíchem dětí z druhé a  čtvrté třídy. Kromě dobré nálady si s sebou děti přinesly také spacáky a karimatky, protože je čekala oblíbená noc prožitá v prostorách školy.

Celé odpoledne i večer byl moc fajn. Dokonce přišel i kouzelník. Svou kouzelnou hůlkou proměnil čtvrťáčky ve skřítky, zvířátka, kluky v holky a holky zase v kluky. Naštěstí odvaha a srdíčko druháčků, kteří bez zaváhání splnili všechny kouzelníkovy úkoly, kouzlo zlomilo. Po odříkání kouzelné formule dokonce našli i dobře ukrytý poklad, o který se potom spravedlivě rozdělili.

Když děti zaplnily bříška dobrůtkami od maminek, nastal čas na pyžamovou módní přehlídku, strašidelné obličeje s baterkami a samozřejmě večerní hygienu.

Po pohádce už jen zavřít oči a sladké školní sny…..

Skip to content