Aktivity

Battlefield 2017 v Olomouci

V úterý, 16. května, se vybraní žáci 9. ročníku zúčastnili soutěže Battlefield v Olomouci. Akce kombinovala dějepisné znalosti z druhé světové války a dovednosti na lanových překážkách v olomouckém lanovém centru PROUD. Soutěž byla poctou československým výsadkářům, kteří provedli atentát na Reinharda Heydricha a po boji s nacisty zahynuli v kostele sv. Cyrila a Metoděje. Soutěž je koncipována jako branný závod šestičlenných týmů žáků základních škol a víceletých gymnázií do 15 let věku. Myšlenky na dobré umístění vystřídal ze začátku spíše strach z výšek – dané disciplíny probíhaly i v 6 metrech nad zemí. Ten však rychle opadnul a mezi 16 účastníky jsme skončili na 6. místě.

Složení týmu: Pavel Coufal, Tomáš Grézl, Adéla Lavrenčíková, Jan Lakomý, Lucie Fišarová, Matyas Jacques Král

1 3 4

Skip to content