Aktivity

Atletický trojboj s obvodními školami

V pondělí 24. června 2019 se za velkou školou na atletickém oválu sešlo 136 sportovců ze základních škol ze Senice, z Choliny, z Vilémova a z Haňovic, aby si mezi sebou poměřili svoje atletické dovednosti. Běhalo se na 50 metrů, házelo kriketovým míčkem a skákalo do dálky.

Počasí přálo, všichni závodili v duchu fair play a po sečtení bodů se rozdělilo 30 krásných kovových medailí. Z našich žáků se nejvíce dařilo těmto atletům a zlaté medaile si odnáší: Natálka Bednářová, Ráďa Čapka, Matýsek Gbelec, Vanesska Kolavíková, Majda Nakládalová, Páťa Popelka, Leonka Lakomá, Míša Šmída, Kačka Vařechová a Lenny Kouadio. Stříbrnou medaili si vybojovali Daliborek Tichý, Justýnka Vodičková, Barunka Dutszaková, Honza Šišma, Štěpa Krikel, Natálka Holečková a Ondra Tichý. A kdo si odnáší bronzovou medaili? Magďula Grézlová, Filipek Dőrrich, Jirka Solovský, Denisek Kudla a Anetka Doleželová.

Všichni závodníci si zaslouží pochvalu za sportovní kázeň a poctivé a kamarádské soutěžení.

DSC01214xDSC01184x

Skip to content