Aktivity

Aprílové učení na malé škole

Je 1.dubna. Pro dospělé zcela běžný den, ale pro děti to znamená legraci, vtip a zábavu. Tohle všechno aprílové dovádění se snažili dopřát žáci 4. třídy  svým mladším kamarádům. Připravili si pro děti z první, druhé a třetí třídy aprílové učení. Výuku vedli apríloví učitelé, kteří se snažili naučit své žáky speciálním dovednostem, jako byli například cucání z flaštičky pro miminka ( pan učitel Cumílek), pravěký tanec  spojený s rozděláváním ohně ( paní učitelka Hukulukuka, pan učitel Vlasáč),  břišní tance ( paní učitelky Tančící duhy), plavat a potápět se na suchu ( pan učitel Žabák),  lyžovat a padat bez sněhu ( paní učitelka Padáková) a ještě spoustu dalších a dalších dovedností. Děti se učily velmi rychle, ruku v ruce s legrací a s úsměvem,  jak to na správného apríla má být. Odměnou jim sice nebyly jedničky, ale originální aprílovská razítka a otisky.

Všichni na malé škole jsme si apríl užili! Bylo to prima učení!

Ještě jednou veliké poděkování a obrovská pochvala dvaceti „aprílovým učitelským kolegům“ ze čtvrté třídy!

 

Skip to content