Aktivity

Andílci za třetí třídy na dopravním hřišti

Je úterý 18. září a třeťáčci už toho od začátku tohoto školního roku zvládli spoustu. Začalo to hned 4. září, kdy nasadili svá andělská křídla a přilétli za kamarády prvňáčky..

Po celé dva následující roky jim budou nejen andělskou ochranou, ale také pomocí a vždy nastavenou kamarádskou rukou. V bílém a s křídly jim to moc slušelo!

Dnes svá křidélka vyměnili za třídní oranžové tričko a cyklistickou přilbu, ráno nasedli do vlaku, který je odvezl do Litovle na dopravní hřiště, kde posilnění výbornými svačinkami usedli na jízdní kola. Značky, křižovatky, semafory, ale i pravidla správného chodce všichni zvládli na jedničku.

Přednost zprava si děti hned vyzkoušely na cestě do DDM, kde na ně kromě velmi milého a vstřícného pana Sovy čekala spousta zvířátek. Dozvěděly se díky němu mnoho zajímavostí ze zvířecí říše a na závěr nesmělo chybět milé pomazlení se zvířecími kamarády.

Celý den byl prima, sluníčko nám svítilo a my si společně užili každou minutu.

Velké poděkování od nás všech oranžových patří panu Sovovi.

Všem přejeme spoustu cyklistických kilometrů najetých bez nehod!

Skip to content