Aktivity

Andílci přinesli prvňáčkům první písmenko A

Dnes se po velké přestávce tajemně otevřeli dveře první třídy a za nimi stálo 27 andílků z druhé třídy, kteří přinesli svým prvňáčkům velmi důležitý dárek! A nebyl jen jeden….

Dětem z první třídy se sneslo přímo z nebe první opravdové písmenko – A a k tomu i první a současně ta nejdůležitější knížka – Školák Pepa. Nové písmenko potom prvňáčci s pomocí svých andílků hledali v dopise doručeném taktéž nebeskou poštou a jedno z nich si společně nalepili i do sešitu. 

Odměnou za dobře vykonanou práci byla nejen pohádka o písmenkách, která mezi sebou soutěžila, ale hlavně noví zvířecí kamarádi – ptáčci Andulka a Pepa, kteří jsou vždy připraveni pomoct správným školákům a pohladit je svým štěbetáním na duši.

My, prvňáčci, moc děkujeme svým andílkům a jejich paní učitelce za jeden z nejkrásnějších školních dárků! Máme vás rádi, milí andílci!

Skip to content