Aktivity

Andílci čtou svým prvňáčkům

V týdnu od 1.- 7.6. probíhá po celé naší republice vynikající projekt s názvem Celé Česko čte dětem. Žáci naší školy se do této akce s chutí zapojili a to i ti  nejmladší…

Děti ze třetí třídy se rozhodly, vtěleni do své oblíbené role andílků, přečíst v pátek ráno každý svému prvňáčkovi  oblíbenou pohádku či bajku. Doma, ve svých knihovničkách, vybraly vhodnou knížku a v ní ten nejpohádkovější úryvek. Ve třídě si pak každá dvojice či trojice našla svůj koutek a čtení mohlo začít.

Šikovní čtenáři i jejich pozorní posluchači si společnou hodinku náležitě užili. Na závěr ještě vytvořili úplně novou knížku složenou z obrázků toho, o čem jim andílci četli. Tato nová kniha nese příznačný název – Kamarádi.

Přejeme všem kamarádům i jejich knížkám spoustu společných nenahraditelných zážitků.

 

Skip to content