1.-4. třída v Moravském divadle v Olomouci

Ve středu 24.2. byla naše malá školička plná „dam“ v krásných šatech, sukýnkách a halenkách a „pánů“ v zářících bílých košilích, kravatách a elegantních kalhotách. Podle toho mohli všichni, kdo šli okolo, poznat, že děti vyráží na společenskou akci. Byla jí návštěva divadelního představení v Moravském divadle Olomouc.

V devět hodin se roztáhla opona a začalo divadelní představení s názvem „Pidínci a modrý kocour“. Pohádka byla plná veselých postaviček, písniček a milých slov. Hodinový program, který si děti užily posazeni v předních řadách, v lóžích, ale i na balkonech, utekl jako voda.Všem se velice líbil a nádherné oblečení, za které si všechny maminky a babičky zaslouží velké poděkování a pochvalu, bylo doplněno noblesním společenským chováním, jaké se na takovou akci a do takového prostředí hodí.