Recitační soutěž

Ve čtvrtek 20. 2. se na naší škole uskutečnilo tradiční školní kolo recitační soutěže. Zúčastnili se ho žáci 5. – 9. ročníku. Všechny děti přistupovaly k soutěži zodpovědně a předvedly pečlivě připravené výkony. Zazněly verše i próza a odborná porota složená převážně z vyučujících českého jazyka nakonec rozhodla takto: V kategorii 5. třída: 3. místo – R. Dutszak, 2. místo – A. Navrátilová, 1. místo – Z. Hubáček. V kategorii 6. a 7. třída: 3. místo – M. Reif, O. Tichý, 2. místo – Z. Kalvodová, 1. místo – J. Kaksa. V kategorii nejstarších žáků: 3. místo – N. Svačinková, L. Kalabisová, 2. místo – V. Malý, 1. místo – Z. Nimrechterová. Do oblastního kola, které se koná tento týden v Nákle, postupují žáci umístění na 1. a 2. místě.

P1040352  P1040350