Setkání rectátorů

Ve středu 22. března se na naší škole uskutečnila soutěž s názvem Setkání recitátorů. V jedné z učeben velké budovy se sešli malí i velcí a přednesli s velkým zaujetím a zápalem připravené texty. Zazněly verše klasiků, vtipné básničky moderních autorů a někteří soutěžící si připravili i prozaické texty. Pozvání do naší soutěže přijali také žáci ze Základní školy v Nákle. Porota složená převážně z vyučujících českého jazyka to měla velmi obtížné, ale nakonec rozhodla takto:

1. KATEGORIE (1.– 3.třída) – 1. místo MARKÉTA POLOMÍKOVÁ,  2. místo BARBORA DUTSZAKOVÁ,  3. místo ONDŘEJ CRHÁK

2. KATEGORIE (4. – 5. třída) – 1. místo ZUZANA NIMRICHTEROVÁ, 2. místo NIKOLA DVOŘÁKOVÁ,  3. místo ZUZANA ČAPKOVÁ

3. KATEGORIE (6. – 7. třída) – 1. místo ELIŠKA UTÍKALOVÁ,  2. místo KAREL   PÁVEK,  3. místo SAŠA DUTSZAKOVÁ

4. KATEGORIE (8. – 9. třída) – 1. místo KRISTÝNA  JANEČKOVÁ , 2. místo TOMÁŠ  GRÉZL, 3. místo MARKÉTA  HAPALÁKOVÁ

P1030551          P1030553