• Aktuálně

  Duben

  30. 4. – obvodní kolo recitační soutěže v Cholině

  26. 4. – výstava Flora Olomouc a skleníky – přírodovědný kroužek a zájemci

  24. 4. – KHS Olomouc – Jíme zdravě, 5. třída

  23. 4. – 25. 4. – konzultace rodič – žák – učitel

  18. 4. – velikonoční prázdniny

  17. 4. – velikonoční dílnička 1. – 4. třída

  17. 4. – Den Země na prvním stupni

  16. 4. – okresní kolo Biologické olympiády Olomouc (8. – 9. třídy)

  12. 4. – zápis do první třídy

  11. 4. – čtvrtletní informativní schůzky

  10. 4. – okresní kolo Biologické olympiády Olomouc (6. – 7. třídy)

  9. 4. – schůzka s rodiči předškoláčků v 16. 30 hod

  9. 4. – Zdravá pětka 2. třída

  8. 4. – 12. 4. – týden zdraví

  4. 4. – výlet do zábavního parku Bongo Brno, 1. – 5. třída

  4. 4. – koncert MFO, 6. a 7. třída

 • Aktivity

  finále soutěže Chemík

  Dne 20.3. proběhlo na Střední škole logistiky a chemie v Prostějově finálové kolo soutěže Chemík. Do tohoto kola se probojovali ze tří pečlivě zpracovávaných internetových kol hned čtyři naši žáci.

 • Aktivity

  Módní přehlídka v angličtině

  Třeťáčci si rádi hrají kdykoliv a na cokoliv. Tentokrát se z nich v hodině anglického jazyka stali modelové a modelky. A že to nebyla jen tak obyčejná módní přehlídka, se můžete přesvědčit v naší fotogalerií.

 • Aktivity

  Mezi verši i s prózou

  6. 3. 2019 se v odpoledních hodinách již tradičně sešly naše děti na recitačním klání. Do školního kola recitační soutěže postoupili ti nejlepší z třídních kol. Poslechli jsme si verše klasické i moderní, stále častěji zaznívají i ukázky prózy.

 • Aktivity

  Jack & Joe

  Dne 6. 3. 2019 navštívili naši osmáci a deváťáci divadelní představení v Olomouci. Divadelní centrum ze Zlína připravilo pro žáky základních i středních škol hru s názvem Jack & Joe. Toto představení se uskutečnilo celé v anglickém jazyce

 • Aktivity

  Krajské kolo v házené

  Ve čtvrtek 7. března se naše družstvo chlapců z 6. až 9. třídy  zúčastnilo krajského kola v házené v Olomouci. Pozvánku na krajské kolo jsme získali díky 2. místu na okresním kole, které se uskutečnilo koncem ledna.

 • Aktivity

  Den s divokou přírodou

  Žáci druhé a čtvrté třídy společně oslavili Světový den divoké přírody.  Na tento významný den se žáci měli možnost připravit a najít si různé informace. Každá andělská dvojice si vylosovala kartičku se světadílem a zvířetem typicky žijícím v dané oblasti.  Víc jak týden mohli hledat odpovědi na otázky a obrázky, se kterými potom v pátek 8. 3. 2019 pracovali.

  Během tohoto dne nás provázela spousta obrázků nafocená v přírodě z různých koutů světa. Nejvíce žáky zaujaly obrazy nedotčené přírody v Africe. K tomuto tématu se nám krásně hodila písnička od Jiřího Žáčka Pět minut v Africe a společně jsme se naladili na stejnou notu. Následně jsme si společně připomenuli pravidla, jak bychom se měli chovat nejen k ohroženým živočichům, ale také i k ostatním živočichům a k rostlinám. Jak jsme si společně užili tento den, můžete vidět ve fotogalerii.