• Aktivity

  Čtvrťáčci dostali poslední vysvědčení na malé škole

  Letošní poslední červnový den pro žáky čtvrté třídy odzvonil nejen právě proběhlý školní rok 2015/2016, ale také čtyři velmi důležité roky na malé škole. Děti mají za sebou první školní krůčky a po zasloužených prázdninách se vydávají  na cestu pátou třídou, která přinese spoustu změn a nových zážitků.

  Všem, dnes už bývalým žákům čtvrté třídy, přeji nádherné prázdniny prožité hlavně ve zdraví a spoustu šťastných kilometrů projetých po mapě páté třídy.

  Dětem i rodičům děkuji za pohodové společně prožité dva roky!

  Hodně štěstí!

 • Aktivity

  Byli jsme v ZOO

  Posledním výletem letošního školního roku byla návštěva ZOO Kopeček. Vydali jsme se rozloučit s našimi adoptivními zvířátky, s klokany rudými, které již několik roků sponzorujeme. Počasí bylo krásné, klokani na nás čekali, výlet sice nebyl dlouhý, ale i tak jsme si ho užili.

   

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA    OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 • Aktivity

  Atletický trojboj obvodních škol 1. stupně

  Pondělní ráno dne 27. června bylo sice nevlídné, jemně poprchávalo, ale to nevadilo 122 klukům a holkám ze Senice, Choliny, Vilémova a Haňovic.  Ti se tady kole osmé ranní sjeli, aby se mezi sebou poměřili v běhu na 50 m, hodu kriketovým míčkem a ve skoku do dálky.

 • Aktivity

  Čtvrťáčci se loučí s malou školou

  „Krásné dopoledne milé paní učitelky, milí kamarádi……“. Těmito slovy zahájili čtvrťáčci své rozloučení s kamarády z malé školy. Připravili si pro ně zábavnou šou „Tvoje tvář má známý hlas“, kde představovali hlasově, tanečně ale i vizuálně naše i zahraniční známé interprety.

 • Aktivity

  Zahradní slavnost

  Tak, a máme to za sebou. Měsíční nacvičovací úsilí bylo zúročeno. Byl pátek, 24. června, a senická škola měla svůj velký den. Všichni se sešli za KD v Senici, aby se rozloučili nejenom s žáky 9. třídy, ale také s celým rokem, aby všem přítomným poděkovali za spolupráci a popřáli jim pěknou dovolenou.

  A jaká slavnost byla?

  Veselá, barevná, usměvavá, prozářená sluncem, skotačivá, protančená, tropická.

  – nahlédněte do fotogalerie, ta poví více

  DSC_0491_postcard

 • Aktivity

  Pochoďák do Nákla

  V pátek, 17. června, proběhlo na I. i II. stupni pochodové cvičení. Shodou okolností probíhal ve stejný den, pro žáky II. stupně, fotbalový turnaj v Nákle. Pro organizaci pochodového cvičení se tedy nabízelo zvolit pěší pochod do Nákla.

 • Aktivity

  Malá kopaná v Nákle

  Na konci posledního klasifikačního týdne se naši žáci zúčastnili každoročního fotbalového turnaje v Nákle. Uzavřené známky na vysvědčení umožnily žákům odjíždět do Nákla s čistou hlavou a s odhodláním dosáhnout dobrého výsledku.

 • Aktivity

  Pochodové cvičení

  V pátek proběhlo pochodové cvičení a evakuace žáků. Školu se nám podařilo opustit  za 45 s. Prvňáčci spolu se svými andílky třeťáky vyrazili od školy směr Hliníky.

 • Aktivity

  Svátek Slabikáře

  Ve čtvrtek 16. června odpoledne se do malé školy scházeli prvňáčci se svými rodiči. Čekala je oslava jejich velkého dne SVÁTEK SLABIKÁŘE.

 • Aktivity

  Projekt Podnikatel

  Projekt Podnikatel

   

  Žáci sedmého ročníku se ve druhém pololetí zapojili do projektu Podnikatel. Cílem projektu bylo naučit se něco o podnikání v oblasti gastronomie. Projekt se prolínal do několika předmětů (vaření, informatika, matematika, občanská výchova a angličtina), žáci se museli zorientovat ve všech oblastech.