Aktivity

Čtvrťáčci se loučí s malou školou

„Krásné dopoledne milé paní učitelky, milí kamarádi……“. Těmito slovy zahájili čtvrťáčci své rozloučení s kamarády z malé školy. Připravili si pro ně zábavnou šou „Tvoje tvář má známý hlas“, kde představovali hlasově, tanečně ale i vizuálně naše i zahraniční známé interprety. Mladší kamarádi v roli porotců neměli vůbec jednoduché rozhodování, protože všichni byli naprosto úžasní!

A protože jsme opravdu správná parta, andílci-druháčci v tom své kamarády ze čtvrté třídy nenechali a někteří z nich si také připravili svá hudebně-taneční čísla. Všichni byli skvělí a své role zahráli jako praví interpreti!

A kdo zvítězil? Přece všichni, protože jsme si užili dopoledne plné kamarádství, zábavy a legrace.

My, žáci čtvrté třídy se neradi loučíme s malou školičkou, ale na druhou stranu na každém konci je pěkné, že něco nového začíná. Budeme rádi vzpomínat a určitě přijdeme malou školu brzy navštívit.

Skip to content