• Aktivity

  Soutěž ke Dni Země

  Letos jsme si připomněli Den Země trochu netradičně. Vzhledem k uzavření škol jsme se nemohli sejít na celoškolním projektovém dni. Rozhodli jsme se tedy oslavit Den Země jinak – společně, ale každý sám. Děti byly vyzvány, aby se snažily udělat něco pro přírodu samy doma.

 • Aktivity

  Tělocvik s andílky

  Protože společných chvilek, které tráví prvňáčci se svými andílky ze čtvrté třídy není nikdy dost, rozhodli se prožít středeční tělesnou výchovu společně.

 • Aktivity

  Aerobik s papouškem Kakadu

  V sobotu 29.2. probíhal v Kulturním domě v Senici na Hané maškarní ples. Sál byl plný dětí v nejrůznějších maskách. Mezi nimi poletovalo pestrobarevné hejno papoušků Kakadů. Za zvuků stejnojmenné písničky vzápětí začalo jejich aerobikové vystoupení.

 • Aktivity

  Pyžamový den 2. a 3. třídy

  „Den už se sešeřil, už jste si dost užili, tak hajdy do peřin, a ne, abyjste tam moc řádili ………..“                                                                                              Touto krásnou Ukolébavkou Jarka Nohavici začal pro  druháčky a jejich andílky třeťáčky speciální pyžamový – vzájemně poznávací – den. 

 • Aktivity

  Recitační soutěž

  Ve čtvrtek 20. 2. se na naší škole uskutečnilo tradiční školní kolo recitační soutěže. Zúčastnili se ho žáci 5. – 9. ročníku. Všechny děti přistupovaly k soutěži zodpovědně a předvedly pečlivě připravené výkony. Zazněly verše i próza

 • Aktivity

  Andílkovský Den mateřského jazyka

  Dnešní den, pátek 21. února, slaví nejenom Lenky a Eleonory, ale na celém světě se slaví Den mateřského jazyka. Naši prvňáčci a jejich andílci si tento den nenechali ujít. Přišli do školy ve svých oranžových a zelených tričkách, ale to ještě netušili, jaký príma den je čeká.

 • Aktivity

  Beseda s Policií ČR ve 2. třídě

  V pondělí 17. února navštívil naše druháčky příslušník Policie ČR. Žáci se seznámili s prací policie a také se dozvěděli důležité informace o tom, jak se chovat v různých situacích. Zopakovali si informace ohledně dopravní výchovy a dodržování osobní bezpečnosti.