• Aktivity

  Adaptační-seznamovací výlet 6. ročníku

  V pátek 18.9. vyrazila třída 6. ročníku na výlet do Čech pod Kosířem. Byl to jejich seznamovací a zároveň adaptační výlet, jelikož do třídy přibili 4 nový spolužáci a zároveň i paní asistentka pedagoga Yvona. Pod vedením nové paní třídní učitelky Petry Stejskalové se žáci vydali vlakem a autobusem za krásami nedalekého zámku a hlavně tamního parku, v kterém proběhl předem objednaný edukační program. Žáci si během dne vyzkoušeli různé týmové i individuální strategie. Ve volných chvílích si žáci zahráli různé hry, nafotili fota a někteří i navštívili místní kavárnu. Třídě vyšlo krásné počasí a všichni si výlet pochvalovali a byli spokojení, i paní asistentka s učitelkou. 🙂

   

 • Aktivity

  My jsme žáci třeťáci!

  My jsme
  žáci třeťáci a jsme velcí parťáci.

  A to všechno
  protože.
  Vlastníme nakrátko
  utržené sluchátko.
  (taky jedno zvířátko)

  Mach a Šebestová jsou maskoty letošních třeťáků.  S nimi nás čeká putování po zajímavých místech a objevování nových informací.

 • Aktivity

  Andílkovský den

  My jsme kamarádi a máme vás hodně rádi.

  Andílky chceme pro vás být, s učením vám poradit.

  Budeme velká partička, modro zelená srdíčka.

  V pondělí 7. září se žáci druhé třídy proměnili jako mávnutím kouzelného proutku v andílky. Připravili si slavnostní šaty, malé dárečky a krátkou básničku a zaletěli do protější 1. třídy, aby našim prvňáčkům nabídli pomoc a přátelství. Tak vznikly nové andělské dvojičky nebo trojičky, noví kamarádi. První společný poznávací den krásně utekl a už teď se těšíme na další.

 • Aktivity

  Prvňáčci už mají své andílky

  Dnešní den byl pro spoustu školáčků jako každý jiný, ale pro naše prvňáčky byl velmi výjimečný a důležitý. Do naší třídy se totiž dnes sneslo 27 andílků z obláčků ze druhé třídy.

 • Aktivity

  Bezpečně do školy

  V pátek 4. září proběhl na naší škole již tradiční projektový den s názvem Bezpečně do školy. V letošní vypjaté situaci jsme zvolili zejména z hygienických důvodů aktivity realizované přímo v budově školy.

 • Aktivity

  S úsměvem jde všechno líp

  Všechny dny školního roku jsou na malé škole provázány celoročním projektem. Ani letošní není výjimkou. Všech deset měsíců děti od první do čtvrté třídy spojuje projekt s názvem S úsměvem jde všechno líp.