Vánoční laťka v Hněvotíně

Reprezentační výběr naší školy se zúčastnil 17. prosince pravidelně konané laťky v Hněvotíně. Naše družstvo ve složení Mačáková Aneta, Lakomá Natálie, Šišmová Marika, Zatloukalová Karolína, Tománek Jiří, Seryn Petr, Stejskal Stanislav a Kouadio Lenny jeli na závody ve skoku vysokém s odhodláním a vidinou dobrého umístění.

Senická laťka 2019

Ve čtvrtek 31. května se uskutečnila pravidelně konaná Senická laťka. Celkem se zúčastnilo 33 závodníků. Pozvání přijali žáci ze ZŠ Náklo, Hněvotína a Těšetic.

Krajské kolo v házené

Ve čtvrtek 7. března se naše družstvo chlapců z 6. až 9. třídy  zúčastnilo krajského kola v házené v Olomouci. Pozvánku na krajské kolo jsme získali díky 2. místu na okresním kole, které se uskutečnilo koncem ledna.

Okresní kolo v Házené

V úterý 29. ledna se naše smíšené družstvo chlapců a dívek z 6. až 9. třídy  zúčastnilo okresního kola v házené v Olomouci. Na poslední chvíli změněná sestava (absence Matyáše Moťky, Leony Dostálové a Standy Hynka) jela do Olomouce s odhodláním, ale také s nejistotou, co od tohoto turnaje očekávat.

Policie ČR v 9. třídě

Začátkem nového kalendářního roku navštívil naši školu Mgr. Petr Piňos, pracovník Preventivní informační skupiny Policie ČR. Důvodem nebylo řešení přestupku či závažného trestního činu, návštěva měla ryze preventivní charakter.

Hněvotínská laťka

Reprezentační výběr naší školy se zúčastnil 18. prosince pravidelně konané laťky v Hněvotíně. Naše družstvo ve složení Svačinková Natálie, Klapková Marie, Hynek Stanislav, Elsner Jan, Coufal Michal, Tománek Jiří jeli na závody ve skoku vysokém s odhodláním a vidinou dobrého umístění.

Koloběžky v Náměšti na Hané

V pátek, 8. června, se uskutečnil koloběžkový závod škol v Náměšti na Hané. Na fotbalovém hřišti mezi sebou zápolili žáci z Náměště na Hané, Nákla, Senice na Hané, Hněvotína, Určic a Kostelce.

Senická laťka 2018

Ve čtvrtek 31. května se uskutečnila pravidelně konaná Senická laťka. Celkem se zúčastnilo 32 závodníků. Pozvání přijali žáci ze ZŠ Náklo, Hněvotína a Náměště na Hané.