Elektronická žákovská

Únor 2018
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Foto dne
Kontakt
Základní škola Senice na Hané Žižkov 300 783 45 Senice na Hané 58 594 72 98 vedeni.skoly@zssenicenh.cz

Karel Jahoda

LEDEN

dílny 1-18

26. 1. – keramické dílny pro rodiče (od 17.00 hod.)

pozvánka - Mečkovský

18. 1 – beseda pro rodiče NASTAVIT HRANICE, NECHAT NÉST DŮSLEDKY

12. 1. – v 17.00 hod – andělské odpoledne a spaní ve škole  2. a 4. třída

9. 1. – informativní schůzky – 16,00 – 17, 30

5. 1. – 21. 1. – 3. kolo soutěže Chemík

PROSINEC

20. 12. 2017 – animační program v Muzeu moderního umění v Olomouci pro 9. třídu

19.12. – Vánoční laťka Hněvotín (6.-9. třída)

19.12. – 2. kolo soutěže Mladý chemik Olomouc – 3 žákyně 9. třídy

vánoční přání 2018

17. 12. – Vánoční jarmark se spoustou aktivit

Vánoční jarmark 2017

15. 12. – zájezd do Wroclavi s prohlídkou města pro zájemce z řad žáků 2. stupně

13. 12. – Hravá věda

pozvánka

4. 12. – 15. 12. – ranní adventní zpívání na schodech

9. 12. – adventní zpívání v Odrlicích a na Cakově

7. 12. – soutěž v Aj – King of Words (Slovíčkový král), ZŠ Vítězná Litovel

8. 12. – Den otevřených dveří – jarmark, dílnička, kavárnička

5. 12. – čertovský den žáků z malé školy

ŘÍJEN

plácání10-2017
31. 10. – vitamínový den, 1. – 4. třída 30. 10. – výukový program „Jak třídit odpady“, 1. – 4. třída 26.10. – 27.10. – podzimní prázdniny

24. 10. – exkurze do svíčkárny Olomouc, 1. – 4. třída

23. – 25. 10. – podzimní sběr starého papíru (7.00-7.30, 13.30 – 16. 30 hod.)

20. 10. – keramické dílny pro rodiče

18. 10. – dějepisná exkurze Děti Marie Terezie – Arcibiskupský palác Olomouc, 8. třída

18. 10. – návštěva místní knihovny, 6. třída

13. 10. – ředitelské volno, 1. – 5. třída

9. – 12. 10. – pobyt v přírodě – chata Relaxa, 1. – 5. třída

 6. 10. – Flora Olomouc a botanická zahrada, přírodovědný kroužek

ZÁŘÍ

plácání9

Školská rada schválila na svém jednání 1. 9. 2017 úpravu ŠVP, školního řádu a výroční zprávu za rok 2016/2017.

Aktuální znění najdete v sekci DOKUMENTY.

27.9. – Návštěva dopravního hřiště a muzea v Litovli – 4. třída

27. 9. – Evropský den jazyků – projektový den

22. 9. – Keramické dílny pro rodiče (a ostatní zájemce) – 17.00 hod.

22.9. – Mezinárodní den jazyků na 1. stupni

21.9. – Návštěva dopravního hřiště a muzea v Litovli – 2., 3. třída

18.9. –  v 17.00 hod schůzka rodičů dětí 1. stupně týkající se říjnového pobytu v přírodě

8. 9. – Projektový den Bezpečně do školy

7. 9. – nebude probíhat žádná odpolední výuka

7. 9. – od 16 hodin se uskuteční schůzka rodičů žáků 6. ročníku

6. 9. – byl na našich stránkách aktualizován rozvrh hodin

5. 9. – zahájí provoz školní družina

5. 9. – 6. 9. – na 1. stupni se budou vyučovat 4 hodiny a 2. stupeň končí po 5. vyučovací hodině

1. 9. – jednání školské rady

1. 9. – v sekci DOKUMENTY naleznete seznam sešitů a pomůcek na nový školní rok

29. 8. – třídní schůzky rodičů žáků 1. třídy v 17:00

ČERVEN

foto

30. 6. – ukončení školního roku, předávání vysvědčení, vyučování končí po slavnostním ukončení školního roku v KD

30. 6. – předávání klíče od 1. třídy předškoláčkům v MŠ

28. 6. – atletický trojboj pro žáky obvodních škol

27. 6. – exkurze Praha – ateliéry Barrandov (dramatický kroužek)

27. 6. – pochodové cvičení

26. 6. – 30. 6. – vyučování je zkráceno na 4 hodiny pro 1. stupeň a na 5 hodin pro 2. stupeň

23. 6. – Zahradní slavnost

20. 6. – Podnikatel – závěrečná prezentace

20. 6. – exkurze do ZOO Olomouc

16. 6. – turistický výlet žáků 8. třídy

16. 6. – poslední keramické dílny pro rodiče (17.00 hod.)

15. 6. – zábavné dopoledne pro MŠ

14. 6. – exkurze na Sluňákov – Zlatá nitka

13.6. – celostátní kolo soutěže Mladý chemik v Pardubicích (Jan Lakomý, 9. třída)

EPSON MFP image

10. 6. – slavnostní otevírání sportovní haly

9. 6. – Pohádkové odpoledne s písmenky – 1. , 3. tř.

6. 6. – divadelní představení dramatického kroužku pro děti z MŠ
7. 6. – výlet žáků 9. třídy – Dolní Morava

3. 6. – Čarovný les

2. 6. – 3. 6. – semimář pro sborovnu „Čtenářká gramotnost napříč vyučovacími předměty“

2. 6. – ředitelské volno pro 5. – 9. třídu

2. 6. – soutěž v koloběžkách – Náměšť na Hané

1. 6. – divadelní představení dramatického kroužku pro děti z družiny

Upozornění pro rodiče!

2. 6. 2017 vyhlašuje ředitelka školy z organizačních důvodů ředitelské volno pro žáky 5. – 9. třídy.

Pro žáky 1. – 4. třídy bude výuka probíhat běžně, stejně jako školní družina a školní jídelna.

KVĚTEN

plácání6

31. 5. – fotografování tříd

26. 5. – rodičovské keramické dílny – 17.00 – 19.00 hodin

25. 5. – výlet 6., 7. třída Jeseník, Ostružná

19.5. – krajské kolo soutěže Zlatý list v Olomouci (6 žáků ze 7. a 9. třídy)

18. 5. – exkurze na Krajský soud – 8. třída

17. 5. – angličtina se Zlatou nitkou – projekt pro žáky obvodních škol

16.5. – Battlefield Olomouc /lanové centrum PROUD/

14. 5. – oslava Dne maminek

11. 5. Zlatý list  oblastní kolo Litovel

10. 5. – dopravní testy žáků 4. tř.

Seznam přijatých žáků do 1. třídy pro šk. rok 2017/2018

www – sezam přijatých

 

BŘEZEN

28. 3. – Víme, jak se učili naši prarodiče? – slavíme Ámose

24. 3. – Jaro se zlatou nitkou + Ukliďme svět!– projektový den žáků 1. stupně

22. 3. – obvodní kolo recitace – meziškolní

17. 3.  – Matematická soutěž Cvrček, Klokánek, Klokan, Kadet….

17. 3. – keramické dílny pro rodiče (od 17.00 hod.)

16. 3. – finálové kolo soutěže Chemík na SŠ Švehlova Prostějov (5 žáků 9. ročníku)

15. 3. – školní kolo recitace – 1. až 4. třída

10. 3. – divadelní představení Robin Hood – 8. a 9. třída, Moravské divadlo Olomouc

plácání4

LEDEN 2017

plácání3

31. 1. – Konec prvního pololetí, pololetní prázdniny  budou v pátek 3. 2.

19. 1. – Uzavření pololetní klasifikace

16. 1. – Okresní kolo dějepisné olympiády – DDM OLOMOUC

13. 1. – Keramická dílna pro rodiče

12. 1. – Literární projekt Pověst

10. 1. – Informativní schůzky (16:00 – 17:30)

PROSINEC

pozvánka

2. 12. – Čertovský rej  – 1. –  4. třída

  3. 12. – Mikulášská nadílka – SRPŠ

  1. 12. – Adventní zpívání na schodech – příprava vánočního vystoupení

  9. 12. – Den otevřených dveří

10. 12. – Adventní zpívání na Cakově

18. 12. – Zpívání na Zlatou neděli v kostele

20.12. – Hněvotínská laťka – soutěž ve skoku vysokém

21. 12. – Hledání vánočních oříšků – 1. a 3. třída

23. 12. 2016 – 2. 1. 2017 – Vánoční prázdniny