Elektronická žákovská

Informace o zpracování osobních údajů

Srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Foto dne
Kontakt
Základní škola Senice na Hané Žižkov 300 783 45 Senice na Hané 588 880 255 vedeni.skoly@zssenicenh.cz

Karel Jahoda

Obědy ve školní jídelně

Připomínáme zaplacení zálohy stravného na měsíc září 2019, která je splatná do 25. 8. 2019 na č.ú.: 181805720/0300. Částka zálohy činí 500,- za žáka měsíčně. Záloha stravného se platí vždy měsíc dopředu. Školní jídelna začíná vařit 3. 9. 2019.

Červen

28. 6. – slavnostní ukončení školního roku, předávání vysvědčení

28. 6. – předávání klíče od první třídy předškolákům v MŠ

27.6. – program Planetária Brno – 1. stupeň

27. 6. – výlet 7. třídy

26. 6. – pohádkové dopoledne pro děti z MŠ

26. 6. – Planetárium – vzdělávací pořad pro žáky 2. stupně

25. 6. – branný den

24. 6. – Atletický trojboj s obvodními školami – 1. stupeň

21. 6. – Zahradní slavnost 16.00 hod

Zahradní slavnost OK

21. 6. – generální zkouška na Zahradní slavnosti

19. 6. – fotografování tříd

18. 6. – klasifikační porada

14. 6. – uzavření klasifikace za 2. pololetí

13. 6. – výlet 6. třídy

pp pozvanka

12. 6. – Projektový den Podnikatel od 14.00 – žáci 7. třídy

12.6. – dopravní hřiště – 4. tř.

10.6. – začátek nácviku na Zahradní slavnosti

7. 6. – fotbalový turnaj – Náklo (družstvo 2. stupně)

7. 6. – Závěrečné rodičovské plácání (dokončení prací – od 17.00 hod.)

6. 6. – exkurze keramického kroužku – Olomoucké galerie

6. 6. – beseda pro 8. a 9. třídu s pracovnicemi Linky bezpečí

6.6. – andílkovské hledání nočních skřítků – 1. a 3. tř.

6.6. – Svátek slabikáře – 1. tř.

5. 6. – Pevnost poznání Olomouc – 5. třída

4. 6.- schůzky SRPŠ od 16.00 hod.

4. 6. – beseda pro 6. a 7. třídu  s paní spisovatelkou Ivonou Březinovou

4. 6. – autorské čtení s paní Březinovou – 2. a 3. tř.

3. 6 – 7. 6. – Celé Česko čte dětem

3. 6. – kino Senice na Hané – pro 2. stupeň – dárek ke Dni dětí

KVĚTEN

27. 5. – školní výlet 8. třídy

 24. 5. – Noc kostelů – 1. – 5. třída

24. 5. – krajské kolo Biologické olympiády kategorie D (7. třída)

23. – 24. 5. – školní výlet 9. třídy (Malá Morávka, Praděd)

23. 5. – Výlet do Doubravského dvora – 2. třída

16. 5. – krajské kolo Biologické olympiády kategorie C (9. třída)

16. 5. – English expert – soutěž v AJ pro vybrané žáky 7. – 9. třídy

16. 5. – Setkání s AJ na 1. stupni – obvodní školy

15. 5. – Exkurze Krajský soud Olomouc – 9. třída

12. 5. – Den matek – 1. a 3. třída

9. 5. – oblastní kolo soutěže Zlatý list – Litovel

3. 5. – Evropa čte – čtěte s námi – 1. a 3. třída

3. 5. – projekt ke Dni Země – Učíme se v zahradě (5. – 9. třída)

Duben

30. 4. – obvodní kolo recitační soutěže v Cholině

26. 4. – výstava Flora Olomouc a skleníky – přírodovědný kroužek a zájemci

24. 4. – KHS Olomouc – Jíme zdravě, 5. třída

23. 4. – 25. 4. – konzultace rodič - žák - učitel

18. 4. – velikonoční prázdniny

17. 4. – velikonoční dílnička 1. - 4. třída

17. 4. – Den Země na prvním stupni

16. 4. – okresní kolo Biologické olympiády Olomouc (8. – 9. třídy)

12. 4. – zápis do první třídy

11. 4. – čtvrtletní informativní schůzky

10. 4. – okresní kolo Biologické olympiády Olomouc (6. – 7. třídy)

9. 4. – schůzka s rodiči předškoláčků v 16. 30 hod

9. 4. – Zdravá pětka 2. třída

8. 4. – 12. 4. – týden zdraví

4. 4. – výlet do zábavního parku Bongo Brno, 1. - 5. třída

4. 4. – koncert MFO, 6. a 7. třída

Březen

plácání 3-2019

29. 3. – Keramické dílny pro rodiče – 17.00 hod.

28.3. – Den s knihou – projektový den žáků 1. stupně

11. 3. – 15. 3. – jarní prázdniny, i provoz školní družiny bude přerušen

8. 3. – Den s divokou přírodou – projektový den 2. a 4. třídy

7. 3. – Krajské kolo v házené Olomouc /chlapci II. st./

6. 3. – školní kolo recitační soutěže – 14.00

6. 3. – Divadelní představení Jack & Joe – 8. a 9. třída, Aj

Únor

25. 2. – 1. 3. – Lyžařský výcvikový kurz pro žáky 7. a 8. třídy

22. 2. – projektový den ke Dni mateřského jazyka, 1. a 3. třída

18. 2. – 22. 2. – třídní kola recitační soutěže v jednotlivých třídách

20. 2. – Den s pohádkou v 5. třídě

20. 2. – provoz školní družiny zkrácen pouze do 14 hodin

16. 2. – maškarní karneval

plácání2-2019

15. 2. Rodičovské plácání -  17.00 hod.

11. 2. – 15. 2. – školní kolo matematické soutěže Pangea, 5., 7. a 8. třída

11. 2. – praxe studentky PdF Olomouc ve 2. třídě

5. 2. – zahájení výuky plavání 1. – 3. třída

5. 2. – setkání ředitelky školy s třídními důvěrníky

1. 2. – seminář: Role asistenta pedagoga ve výuce

1. 2. – pololetní prázdniny

Leden 2019

31. 1. – ukončení 1. pololetí šk. roku 2018/2019

29. 1. – školní kolo olympiády v anglickém jazyce /8.+9. třída/

29. 1. – okresní kolo v házené Olomouc /II. stupeň/

28. 1. – Okresní kolo olympiády z českého jazyka – DDM Olomouc

25. 1. – školní kolo biologické olympiády

24. 1. – klasifikační porada

17. 1. – beseda s Policií ČR na téma kyberšikana /4. třída/

17. 1. – Okresní kolo dějepisné olympiády – Olomouc

14. 1. – beseda s Policií ČR na téma kyberšikana /6. třída/

10. 1. - 31. 5 – Informativní třídní schůzky od 16:00 do 17.30

10. 1. – novoroční posezení rodičů a žáků 3. třídy – 16, 00 hod

10. 1. – preventivní beseda s Policií ČR /9. třída/

9. 1. – novoroční posezení rodičů a žáků 1. třídy – 16, 00 hod

PROSINEC

vánoční přání 2019.pptx

24. 12. 2018  – 2. 1. 2019 – vánoční prázdniny, nástup ve čtvrtek 3. 1. 2019

18. 12. – Vánoční laťka Hněvotín

18. 12. – druhé kolo soutěže Mladý chemik (Olomouc)

16. 12. – vánoční zpívání v kostele

14. 12. – divadelní představení pro děti v MD Olomouc – Princezna Koloběžka

13. 12. – keramické dílny pro rodiče (17.00 hod.)

12. 12. – zahraniční exkurze „Adventní Budapešť“

11.12. – „Kybersvět našich dětí“, tematické setkání s preventistou Policie ČR

kyber

9. 12. – Adventní zpívání v Odrlicích a Cakově

7. 12. – Den otevřených dveří

pozvánka2018

5. 12 – čertovské hrátky na 1. stupni

3. – 14. 12. – ranní zpívání na schodech – příprava na Vánoce (1. stupeň)

PROSINEC

24. 12. 2018  – 2. 1. 2019 – vánoční prázdniny, nástup ve čtvrtek 3. 1. 2019

16. 12. – vánoční zpívání v kostele

14. 12. – divadelní představení pro děti v MD Olomouc – Princezna Koloběžka

7. 12. – Den otevřených dveří v obou budovách školy

5. 12 –  čertovské hrátky na 1. stupni

3. – 14. 12. – ranní zpívání na schodech – příprava na Vánoce

LISTOPAD

23. 11. – výchovný koncert Abraky Muziky – 5. – 9. třída

22. 11. – školní kolo soutěže Mladý chemik

22. 11. – přehlídka středních škol SCHOLARIS – Olomouc, 9. třída

20., 21. 11. a 22. 11. – konzultace žák – rodič – učitel – 1. – 4. třída – dle rozpisů ze schůzek

15. 11. – čtvrtletní porada, schůzky SRPŠ

14. 11. – dopravní výchova – 4. třída

13. 11. – 3. třída ekologický program na Sluňákově

12. 11. – exkurze 8. třídy na ČOV v Senici na Hané

6. 11. – vitamínový den z projektu „ Ovoce do škol“ – 1. – 5. třída

5. – 29. 11. školní kolo dějepisné olympiády – 8. – 9. třída

1. 11. – „Happy Spooky Halloween“ – Halloweenské překvapení připravené žáky šesté třídy

1. 11. – „Staleté kořeny“ – dějepisný projekt 9. třídy