Aktivity

Začátek školního roku 2013/2014

Tak nám to zase začalo! Jako každý rok proběhlo slavnostní uvítání prvňáčků i ostatních žáků v kinosále našeho kulturního domu. Díky přítomnosti řady hostů – p. starosty ing. M. Tichého, předsedkyně SRPŠ p. Hany Růžičkové, ředitelky MŠ p. Jany Gruntové, generálního ředitele firmy PANAV F. Svozila, zástupkyně ZD p. M. Maksantové i pana faráře Th.Lic. T. Klíče, kteří žáky pozdravili a vyslovili svá přání do nového školního roku, proběhlo přivítání žáků a hlavně nových prvňáčků ve slavnostní atmosféře. Prvňáčci ve žlutých sluníčkových tričkách převzali z rukou pana starosty a ředitelky školy malé dárky s pamětními listy a žáci 9. třídy jim připnuli pamětní medaili s logem naší školy jako památku na jejich první velký školní den.

zač. roku1 zač. roku2

Skip to content