Aktivity

Výlet do Bonga

Před třemi dny jsme psali – Hurá, a je to tady!, dnes, ve čtvrtek 15. března už píšeme – Máme to za sebou, škoda…. Že nevíte, o čem to tady mluvíme? No přece o výletu do zábavního parku Bongo v Brně. Na tento den se těšil v naší škole snad každý. Výlet byl dětem odměnou za vánoční Den otevřených dveří, vstupné si děti uhradily z výtěžku vánočního jarmarku. Legrace, zábava, skákání, průlezky, skluzavky, trampolíny, …, prostě vše, co takový zábavní park má mít. K tomu parta senických různobarevných dětí z 1. až 5. třídy, které se chtěly bavit. Jediným problémem byl čas. Dvě hodinky utekly jako voda, ale propocená trička a rudé tváře naznačovaly, že to byl čas bohatě využitý. Snad si tento den každý užil a odvezl si z Brna zážitky, možná nové kamarády, nějaký ten suvenýr, dobroty a určitě i touhu si něco podobného zopakovat. Uvidíme…

Poděkování patří i pánům řidičům z firmy paní Studené, kteří nás bezpečně dovezli tam i zpět. I to je velmi důležitá součást každé výjezdové školní akce.

0 IMG_0713 0 IMG_0716 0 IMG_0723 0 IMG_0729 0 IMG_0733 0 IMG_0744 0 IMG_0759 0

IMG_0764 0

IMG_0765 0

Skip to content