Aktivity

Vítejte, naši noví prvňáčci

30. června 2015 se s 1. třídou rozloučilo 19 prvňáčků. Ti se už těší do 2. třídy, pochopitelně musí doplnit dvouměsíčním prázdninovým režimem vydanou energii – a nebylo jí málo.Tímto dnem také zlatým klíčem uzamkli svoji první třídu a klíč svěřili svým nástupcům z místní mateřské školy. Ti ho budou po celou prázdninovou dobu hlídat, aby si jím v září mohli odemknout svoji první třídu. Při loučení v MŠ nechyběl ani dort, dárky, maminky, tátové, kamarádi ze školy, ukápla i slzička….

Milí, skoro prvňáčci,

moc se na Vás těšíme v malé školičce v Zákostelí. 

Užijte si poslední školkovské prázdniny bez úrazu a modřiny,

naberte dost sil, ať 1. září unesete aktovku a nezapomeňte se usmívat.

Těší se na Vás děti a paní učitelky z malé školičky

IMG_4908_postcard IMG_4909_postcard IMG_4910_postcard IMG_4915_postcard IMG_4916_postcard_postcard

 

Skip to content