Aktivity

Vánoční laťka v Hněvotíně

Reprezentační výběr naší školy se zúčastnil 21. prosince pravidelně konané Vánoční laťky v Hněvotíně. Naše družstvo ve složení Adamcová Dalila, Dostálová Lea, Hynková Lucie, Dorotovičová Michaela, Grézl Tomáš, Konečný Pavel, Růžička Ondřej a Coufal Pavel zdařile bojovalo s tréninkovým hendikepem oproti ostatním školám. Skok vysoký je z důvodu zázemí tématem našich tělovýchovných hodin především v létě. Naši žáci tak museli hledat své dřívější sebevědomí a techniku skoku až při samotných závodech.

V daných kategoriích však dosáhli velmi dobrých výsledků. S největší formou se v daný den setkala Dalila Adamcová, která překonáním laťky ve výšce 120 cm svoji kategorii vyhrála!

Kategorie:

mladší žákyně – Hynková 110 cm, Dostálová 115 cm, Adamcová 120 cm

mladší žáci – Růžička 125 cm

starší žákyně – Dorotovičová 120 cm

starší žáci – Konečný 120 cm, Grézl 120 cm, Coufal 140 cm

ondra1

děvčata1

Skip to content