Aktivity

Turnaj v halovém fotbale

S novou multifunkční halou se nám otevřely nové možnosti jak v hodinách Tv, tak v organizaci turnajů během zimy. 22. února jsme se tedy rozhodli zorganizovat turnaj v halovém fotbale pro okolní školy – pozvání přijaly školy z Náměště, Lutína, Hněvotín a Těšetic.Systém turnaje byl „každý s každým“ a spravedlivě se mohli projevit kvality všech týmů. Jednoznačným vítězem byli kluci Náměště na Hané, kteří vyhráli všechny své zápasy. Výsledky jednotlivých zápasů a konečné pořadí týmů lze vidět v tabulce. Naši chlapci skončili na 4. místě s jedním vítězstvím a jednou remízou.

 diplom

DSC_0219tabulka

 

Školu na turnaji reprezentovali:

Hapalák Roman, Pisano Renato, Tománek Jiří, Vrabec Jiří, Dvorský Daniel, Řezník Filip, Moťka Matyáš, Duchoň Jan, Coufal Michal, Elsner Jan, Navrátil Dominik

Skip to content