Aktivity

Třídíme odpady s Tondou obalem

V pondělí 30. října se žáci naší školy dozvěděli spoustu zajímavostí z tématu, které tíží dnešní, plasty zamořenou dobu. Učili jsme se třídit odpady, zjistili jsme, co kam patří, jak dlouho se odpady v přírodě rozkládají, co způsobují. Měli jsme možnost shlédnout několik motivačních videí. Děti pěkně reagovaly, protože se tomuto problému v naší škole cíleně věnujeme. Nezbývá než si přát, aby se do poctivého třídění a následné recyklaci, zapojovalo co nejvíce občanů a pomohli tak odlehčit naší malé modré Zemičce. My slibujeme, že tak činíme a budeme činit i nadále, abychom kouzlo přírody zachovali dalším pokolením. Dobrým počinem je jistě i podzimní a jarní sběr starého papíru, díky kterému určitě zachráníme nějaký statný strom v naší krásné přírodě.

IMG_0225_postcard IMG_0229_postcard

IMG_0234_postcard IMG_0237_postcard

IMG_0241_postcard

Skip to content