Aktivity

Soutěž v angličtině – Win the Easter Bunny 2018

I v letošním roce se žáci naší školy zúčastnili tradiční předvelikonoční soutěže o zlatého čokoládového zajíce, kterou pořádala ZŠ Vítězná Litovel ve středu 28. března. Soutěž byla určena žákům 5. a 6. tříd, naše škola vyslala čtyři reprezentanty – Zuzanu Hrachovcovou, Martinu Stranyákovou, Davida Koutného a Jaroslava Novotného.

Soutěžící museli prokázat precizní znalosti a schopnosti hláskovat anglická slovíčka různé délky, ti kteří se probojovali do vyšších kol, měli za úkol dokonce i zapisovat slovíčka či písmena podle hláskování učitelské poroty.

Klání bylo dost vyrovnané a o postupu a konečném úspěchu rozhodovaly opravdu jen jednobodové rozdíly. V konkurenci 30 žáků z celkem 4 škol se nejlépe umístil David Koutný, který se probojoval mezi nejlepších 10 soutěžících. Našim žákyním a žákům patří velká pochvala, že školu hezky reprezentovali a nebáli se jít do soutěžení naplno. Všichni účastníci byli na závěr za své snažení odměněni malou sladkou odměnou a příjemně stráveným dopolednem s angličtinou J.

Mgr. Lada Najvárková

IMG_20180328_102121 - uprIMG_20180328_113046 - uprIMG_20180328_102058 - upr

Skip to content