Aktivity

Školní výlet 9. třídy

Na školní výlet s 9. třídou jsme vyjeli rovnou na dva dny, které jsme prožili v krásném prostředí horské přírody nedaleko Pradědu. Ubytovaní jsme byli na chatě Zátiší v Malé Morávce. První den našeho výletu jsme zavítali do lázní Karlova Studánka, kde jsme ochutnali léčivou vodu z lázeňských pramenů a prohlédli si toto malebné městečko. Po několika hodinách chůze horskou přírodou jsme se večer vrátili do chaty, kde nás čekala nejen výborná teplá večeře, ale po západu sluníčka také opékání špekáčku a zpívání u táboráku. Druhý den jsme se vydali prozkoumat okolí naší chaty a po obědě jsme se vydali do blízkého města Bruntálu. Zde si někteří zkusili jízdu na motokáře a poté jsme si všichni prohlédli město a prošli zámeckou zahradu. Následovalo hledání vlakového nádraží a cesta domů.

Myslím, že výlet se vydařil a všichni na něj budeme rádi vzpomínat. Pro nás deváťáky to byl vlastně poslední výlet a čas strávený se spolužáky.

Markéta Houdková

received_452557805517102 20190523_114130P1210238

Skip to content