Aktivity

školní výlet 7. třídy

Dne 27.6.2019 jsme vyrazili s žáky 7. třídy do Týna nad Bečvou, kde nás čekaly dvě zastávky – lanové bludiště a hrad Helfštýn.

V lanovém bludišti děti absolvovaly základní instruktáž a mohly vyrazit na samotné překážky. Jejich zdolávání se jim dařilo velmi dobře, někteří žáci pobyli více než dvě hodiny v korunách stromů. Poté si děti vyzkoušely střelbu z luku, zaskákali si na trampolíně a zdolaly nízké lanové překážky. Následoval krátký přesun na hrad Helfštýn, kterým nás provedl výborný průvodce. Zhlédli jsme neotřelé umělecké plastiky z kovu, které zdobí celý venkovní prostor hradu. Úchvatnou krajinu jsme společně obdivovali z výšky věže. Celý výlet jsme zakončili společným posezením u zmrzliny v prostorách hradu.

Mgr. Monika Valouchová

1 3 4 5 6 72  8

 

Skip to content